DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOKU!

Squash Warszawa Sinus Sport Club Mieczysław Łuczyński
ul. Wał Zawadowski 99
02-986 Warszawa - Wilanów
tel. 22 642 22 82
e-mail: sinus@sinussportclub.pl

TRENERZY TENISA

Rafał Chacia

Jest licencjonowanym instruktorem z wieloletnim doświadczeniem. W 2014 roku rozpoczął kurs Polskiego Związku Tenisowego na trenera zawodników wyczynowych.
Trenuje zarówno początkujących, jak i grających zawodniczo. Zdobywał mistrzostwo Warszawy juniorów i seniorów, jak również mistrzostwo woj. mazowieckiego do 21 lat, był reprezentantem kadry Mazowsza i medalistą turniejów ogólnopolskich w różnych kategoriach wiekowych.
Miał to szczęście, że swoje umiejętności zdobywał pod okiem wybitnych trenerów w najlepszych klubach. To oni nauczyli go, że jeśli do zajęć podchodzisz z maksymalnym zaangażowaniem, to ten entuzjazm udzieli się twoim podopiecznym. Dzięki temu od lat udaje mu się skutecznie przekazywać wiedzę i zarażać miłością do tenisa, która czasem potrafi odwdzięczyć się wymiernymi sukcesami sportowymi.

 

Koszt treningu: zima ok. 195-210zł/godz, lato 165-180zł godzina (kort w cenie, dokładny cennik zajęć z trenerem u trenera).

 

Tel. 661661664

 

 

Bożena Kniaginin

Trener II klasy AWF w Warszawie. Wielokrotna reprezentantka kraju w kategorii juniorów. Trener i zawodnik w klubie Troisvierges Luksemburg oraz SKS Warszawianka. Posiada licencję PZT i długoletnie doświadczenie w zakresie nauczania początkowego dzieci „Program Tenis10” oraz Certificate of Attenndence PTR Kids. Professional Tennis Registry. Hospitality Director na turnieju tenisa Heros Cup oraz J&S Cup w Warszawie. Organizator obozów sportowych wyjazdowych i stacjonarnych dla dzieci.

 

Koszt treningu: zima 165-185zł/godz, lato 135-150zł godzina (kort w cenie, dokładne ceny u trenerki).

 

Szkółki są prowadzone w grupach maksymalnie 6-cioosobowych (wówczas cena za godzinę jest dzielona pomiędzy uczestników). Powyżej 6 osób opłata za dodatkowego trenera.

 

Tel. 501019003

Squash Warszawa Sinus Sport Club Mieczysław Łuczyński
ul. Wał Zawadowski 99
02-986 Warszawa - Wilanów
tel. 22 642 22 82
e-mail: sinus@sinussportclub.pl