DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOKU!

Squash Warszawa Sinus Sport Club Mieczysław Łuczyński
ul. Wał Zawadowski 99
02-986 Warszawa - Wilanów
tel. 22 642 22 82
e-mail: sinus@sinussportclub.pl

Tu jesteś:  Start   /  O Nas /

O Nas

Sinus Sport Club to rodzinny ośrodek sportowy, który powstał ze sportowej pasji, i którego celem jest „zarażanie” innych sportem oraz luźnym, pełnym optymizmu podejściem do życia.

 

Prowadzimy klub w oparciu o przekonanie, że sport, poza fantastycznym wpływem na samopoczucie fizyczne i psychiczne, jest najlepszym sposobem na spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

 

Sinus sport club to miejsce, w którym oddycha się sportem. Duża, zielona przestrzeń, cicha okolica i sprzyjająca wypoczynkowi atmosfera, to doskonałe tło dla 14 obiektów sportowych, na których można oddać się sportowemu hobby.

 

Nasi Klienci cenią u nas niepowtarzalny klimat i wiele możliwości jakie daje to wspaniałe miejsce. Do dyspozycji gości klubu, również tych najmłodszych oddajemy pięć kortów tenisowych ( w tym trzy kryte), pięć kortów squashowych, boisko piłkarskie, kort do padla, siłownię i kameralną salę do fitnessu lub tenisa stołowego. Dodatkowo mały plac zabaw dla maluchów.

 

Serdecznie zapraszamy 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku od rana do wieczora!

 

 

 

Godziny otwarcia:

 

Klub działa na zasadzie "od pierwszego do ostatniego klienta", dlatego przybliżone godziny otwarcia recepcji to:

  • od poniedziałku  do czwartku w godz. 7.00 - 22/24 (w zależności od rezerwacji)
  • od piątku do niedzieli w godz. 7.00 - 21.00, jeśli są zapisy na późniejsze godziny klub działa odpowiednio dłużej.

 

Osoby chcące skorzystać z siłowni w weekend po godzinie 21.00 proszone są o telefoniczne poinformowanie recepcji o przyjściu.

 

Dziękujemy i zapraszamy!

PADEL, SQUASH, PING PONG, SIŁOWNIA,... Warszawa - Sinus Sport Club Mieczysław Łuczyński PADEL, SQUASH, PING PONG, SIŁOWNIA,... Warszawa - Sinus Sport Club Mieczysław Łuczyński PADEL, SQUASH, PING PONG, SIŁOWNIA,... Warszawa - Sinus Sport Club Mieczysław Łuczyński PADEL, SQUASH, PING PONG, SIŁOWNIA,... Warszawa - Sinus Sport Club Mieczysław Łuczyński

Squash Warszawa Sinus Sport Club Mieczysław Łuczyński
ul. Wał Zawadowski 99
02-986 Warszawa - Wilanów
tel. 22 642 22 82
e-mail: sinus@sinussportclub.pl