DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOKU!

Squash Warszawa Sinus Sport Club Mieczysław Łuczyński
ul. Wał Zawadowski 99
02-986 Warszawa - Wilanów
tel. 22 642 22 82
e-mail: sinus@sinussportclub.pl

TENIS

Tenis, to klasyczna dyscyplina, którą wszyscy dobrze znamy. Nie mniej ma ogromną rzeszę miłośników, których ciągle przybywa. Tenis jest grą dla dzieci i dorosłych oraz ma wiele zalet. Poza świetnym wpływem na samopoczucie i kondycję, rozwija zręczność, szybkość, siłę i wytrwałość. Ponadto w czasie sprzyjającej pogody (od maja do września) można czerpać przyjemność z gry na świeżym powietrzu.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy trzy kryte korty do tenisa na konstrukcji stalowej w zimie ogrzewane piecami opałowymi, w lecie z podnoszonymi bokami. Korty nr 1 i 5 kryte są sztuczną trawą. Kort nr 2 to kort betonowy - "hard". 

Dwa korty zewnętrzne (nr 3 i 4), w zimie przykrywane balonem, o nawierzchni deco turf - "hard" są wydzierżawione naszemu Partnerowi i Najemcy "Sinus by Wojtek & Lionel" (rezerwacje https://kluby.org/klub/sinus-by-wojtek-lionel ). Nie mniej rezerwacji i płatności można dokonywać można również przez naszą recepcję.  Na tych kortach nie obowiązują karty Multisport, Fit Profit i Medicover.

 

W tenisowych szkółkach trenują u nas dzieci już od 4-5 roku życia, a dorośli najczęściej korzystają z treningów indywidualnych z trenerem. Do zapisów na szkolenia zapraszamy bezpośrednio do trenerów. Natomiast do zapisów na gry indywidualne zapraszamy do kontaktu z recepcją.

 

Trenerzy:

Rafał Chacia tel. 661 661 664

Bożena Kniaginin (równeiż szkółki)  tel. 501 019 003

 

Recepcja: tel. 22 642 22 82

 

 

Squash - Sinus Sport Club

Squash Warszawa Sinus Sport Club Mieczysław Łuczyński
ul. Wał Zawadowski 99
02-986 Warszawa - Wilanów
tel. 22 642 22 82
e-mail: sinus@sinussportclub.pl