PL

Squash Warszawa Sinus Sport Club Mieczysław Łuczyński
ul. Wał Zawadowski 99
02-986 Warszawa - Wilanów
tel. 22 642 22 82
e-mail: sinus@sinussportclub.pl

TRENERZY TENISA

Jerzy Chacia - trener I klasy

Naukę tenisa rozpoczął w wieku 7 lat i już wtedy czuł, że ten sport stanie się jego pasją. W międzyczasie przeprowadził się z rodzicami do Warszawy i tam kontynuował swój sportowy rozwój. W wieku 14 lat przestał grać, ale już w trakcie studiów na Politechnice wrócił do gry i zdał kurs instruktorski. Po studiach zdecydował, że chciałby poszerzyć swoją wiedzę tenisową i skończył studia na AWF - kierunek trener tenisa ziemnego II klasy, później roczne studia i uzyskanie uprawnień trenera I klasy. Swoją karierę trenerską rozpoczął w klubie Varsovia i tam szybko wychował najlepszą drużynę młodzieżową w kraju. Dostał propozycję zatrudnienia z wielu klubów w kraju, a zdecydował się przyjąć ofertę „Warszawianki”. Odnosił w tym klubie duże sukcesy. Wychował kilkunastu indywidualnych mistrzów Polski w różnych kategoriach wiekowych , jak również zdobywał z klubem drużynowe Mistrzostwa Polski zarówno letnie, jak i halowe. Był wielokrotnie nagradzany przez Polski Związek Tenisowy i Ministerstwo Sportu za wybitne osiągnięcia trenerskie. Jest jednym z założycieli Polskiego Związku Trenerów Tenisa Ziemnego.
Tenis to jego życie. Pasjonuje go ciągłe poszukiwanie najlepszych form treningu i innowacyjnych rozwiązań w nauczaniu.
Motto - „Nie trening, lecz właściwy trening czyni mistrza”.

 

Koszt treningu: zima 170-180zł/godz, lato 140-150zł godzina (kort w cenie)

 

Tel. 601803108

 

 

Rafał Chacia

Jest licencjonowanym instruktorem z wieloletnim doświadczeniem. W 2014 roku rozpoczął kurs Polskiego Związku Tenisowego na trenera zawodników wyczynowych.
Trenuje zarówno początkujących, jak i grających zawodniczo. Zdobywał mistrzostwo Warszawy juniorów i seniorów, jak również mistrzostwo woj. mazowieckiego do 21 lat, był reprezentantem kadry Mazowsza i medalistą turniejów ogólnopolskich w różnych kategoriach wiekowych.
Miał to szczęście, że swoje umiejętności zdobywał pod okiem wybitnych trenerów w najlepszych klubach. To oni nauczyli go, że jeśli do zajęć podchodzisz z maksymalnym zaangażowaniem, to ten entuzjazm udzieli się twoim podopiecznym. Dzięki temu od lat udaje mu się skutecznie przekazywać wiedzę i zarażać miłością do tenisa, która czasem potrafi odwdzięczyć się wymiernymi sukcesami sportowymi.

 

Koszt treningu: zima 170-180zł/godz, lato 140-150zł godzina (kort w cenie).

 

Tel. 661661664

 

 

Bożena Kniaginin

Trener II klasy AWF w Warszawie. Wielokrotna reprezentantka kraju w kategorii juniorów. Trener i zawodnik w klubie Troisvierges Luksemburg oraz SKS Warszawianka. Posiada licencję PZT i długoletnie doświadczenie w zakresie nauczania początkowego dzieci „Program Tenis10” oraz Certificate of Attenndence PTR Kids. Professional Tennis Registry. Hospitality Director na turnieju tenisa Heros Cup oraz J&S Cup w Warszawie. Organizator obozów sportowych wyjazdowych i stacjonarnych dla dzieci.

 

Koszt treningu: zima 165-175zł/godz, lato 130-140zł godzina (kort w cenie).

 

Szkółki są prowadzone w grupach maksymalnie 6-cioosobowych (wówczas cena za godzinę jest dzielona pomiędzy uczestników). Powyżej 6 osób opłata za dodatkowego trenera.

 

Tel. 501019003

Squash Warszawa Sinus Sport Club Mieczysław Łuczyński
ul. Wał Zawadowski 99
02-986 Warszawa - Wilanów
tel. 22 642 22 82
e-mail: sinus@sinussportclub.pl